Оператор телекомунікацій – Компанія
“Скай Віжн Україна”

З 2000 року компанія Скай Віжн Україна зайняла місце на ринку телекомунікаційних послуг в секторі B2B. Спектр наших послуг настільки широкий, що це допомогло нам залучити корпоративних клієнтів, включаючи банки, медіа-студії, телеканали, а також посольства, медичні установи та інші підприємства різного рівня. Ми забезпечуємо широкосмуговий вихід в Інтернет, передачу даних, телефонію. Отриманий досвід роботи обчислюється не тільки роками, а ще й виконаними завданнями. Це дозволило нам стати експертами в сфері телекомунікацій.

Можливості

Побудувати успішний бізнес без оперативного зв’язку неймовірно важко, тому що інформація – чи не основний інструмент комерсанта. Тому ми пропонуємо послуги із забезпечення каналів її передачі. Географічне положення офісу компанії, розкид її філій, віддаленість – ми допоможемо все це об’єднати в одну мережу.

Складні завдання щодо забезпечення телекомунікаційних зв’язків – виклик, який ми любимо приймати. Базові послуги у вигляді телефонії, хмарних сховищ, створення каналів передачі даних, прокладки мережі високошвидкісного рішення – наші повсякденні завдання. Також ми освоюємо сферу IT-аутсорсингу, контролю доступу та впровадження систем відеоспостереження.

Переваги

Якість роботи – критерій, який присутній в нашій роботі за замовчуванням. Професіоналізм і оперативність – без цих складових неможливо вийти в лідери. Ми акцентуємо увагу майбутніх клієнтів компанії Скай Віжн Україна на таких перевагах співпраці:

  • Готовність до виконання нестандартних завдань.
  • Гнучкість при складанні тарифів, завдяки чому абоненти можуть оптимізувати витрати на утримання своїх компаній.
  • Цілодобова робота відділу техпідтримки забезпечує безперебійність потоків інформації, що важливо для організацій будь-якого рівня.

Ми йдемо в ногу з часом по всіх параметрах: апаратне забезпечення, сервіс, організація роботи персоналу. Динамічність і гнучкість знаходяться в пріоритеті у керівництва нашої організації – ось чому з нами вигідно співпрацювати.

У вас є питання?

Телефонуйте: (044) 369-59-24; (067) 214-48-88;
(095) 219-81-72
Або залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами.


Зв'язатися з нами