Підключення віртуальної АТС для вашого бізнесу

IP-телефония
IP-телефонія

Таке рішення дозволить підвищити ефективність роботи Вашої компанії, скоротивши при цьому витрати на комунікаційні послуги.

Дізнатися більше

Колл-центр
Колл центр

Полезний інструмент для обробки вхідних і вихідних дзвінків, головними функціями якого є створення черги дзвінків, розподіл і контроль їх навантаження між операторами.

Дізнатися більше

Электронная почта
Електронна пошта

Даний сервіс дозволить Вашої компанії використовувати власне доменне ім'я для організації передачі поштових повідомлень.

Дізнатися більше

Облачное хранилище
Хмарне сховище

Через веб-інтерфейс можна прямо в браузері переглядати і редагувати файли: документи, таблиці, фотографії, відео.

Дізнатися більше

<Бухгалтерия в облаке
Бухгалтерія в хмарі

Сервіс, який дозволяє працювати в програмах: 1С, M.E.Doc віддалено без прив'язки до конкретного місця. Збереження даних забезпечується за допомогою шифрування каналу передачі інформації.

Дізнатися більше

Корпоративні клієнти вибирають компанію Скай Віжн Україна через можливість підбору індивідуального пакетного рішення. У нашому арсеналі апаратні і програмні ресурси для створення хмарних сервісів, віртуальних АТС і розробці IT-інфраструктури.

Перевага таких рішень в тому, що замовнику не потрібно закуповувати обладнання для забезпечення телекомунікаційного зв’язку. Наша компанія надає пул віртуальних ресурсів, на базі яких розробляється структура інформаційного забезпечення підприємства з урахуванням особливостей його діяльності.

Створення віртуальної АТС – вихід для компаній, яким потрібен колл-центр. Більше не потрібно закуповувати обладнання, знімати приміщення і наймати співробітника для підтримки робочого стану телефонної станції. Все це забезпечує Скай Віжн Україна в віддаленому доступі.

Послуга розробки системної інтеграції актуальна для компаній з розгалуженою структурою відділів. Наявність технічних та кадрових ресурсів дозволило нам зайняти нішу широкопрофільного інтегратора в В2В сегменті України.

У вас є питання?

Телефонуйте: (044) 369-59-24; (067) 214-48-88;
(095) 219-81-72
Або залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами.


Зв'язатися з нами