Розміщення обладнання (colocation), оренда серверів

Компанія СКАЙ ВІЖН УКРАЇНА надає можливість розміщення додаткових серверів і здає в оренду автономні осередки під корпоративний ЦОД. Нашими фахівцями буде забезпечена цілодобова технічна підтримка вашого обладнання, а саме: перезавантаження, контроль індикації і управління живленням.

Колокейшн (colocation) – це послуга, що дозволяє розмістити обладнання клієнта в наших дата-центрах і його підключення до окремих каналах зв’язку. Крім цього, фахівцями забезпечується безперебійне живлення, охолодження та системний захист даного обладнання. На сьогоднішній день послуга «colocation» є одним з найпопулярніших видів хостинг-послуг в Україні.

Замовити розміщення устаткування в нашій компанії дуже просто, ви також отримуєте все необхідне для оренди або розміщення стійок і окремих серверів. Також ви можете розмістити будь-яке інше обладнання на наших тех.площадка в Києві і Харкові.

Переваги:

  • Цілодобова технічна підтримка.
  • Безпека зберігання даних.
  • Безперебійне живлення устаткування.
  • Доступні ціни.
  • Відповідальний персонал.

Для більш детальної інформації та роз’яснень всіх нюансів, звертайтеся до наших консультантів. Зв’язатися з ними ви можете зателефонувавши за вказаним номером або замовивши «зворотний дзвінок».

Размещение оборудования

У вас є питання?

Телефонуйте: (044) 369-59-24; (067) 214-48-88;
(095) 219-81-72
Або залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами.


Зв'язатися з нами