Скай Віжн – вигідний хостинг сайтів в Україні

Компанія Sky Vision надає до користування UNIX хостинг з підтримкою скриптової мови PHP і системи управління базами даних MySQL. Ми працюємо більше 15 років. За ці роки наша компанія представила перший в Україні якісний і відносно недорогий хостинг для сайтів. Також нами було створено дата-центр в якому обробляються вся інформація надійшла на хостинг. Це дозволило прискорити реагування на запити клієнтів і мінімізувати негативні фактори, на які ми не можемо впливати.

Для того, щоб купити PHP хостинг, перейдіть за посиланням  “Замовити”

Купуючи хостинг у нас ви отримуєте

  • безперебійну роботу сайту;
  • надійність розміщення інформації;
  • підтримку сучасних технологій.

Sky Vision – вигідний хостинг для бізнесу

Для своїх клієнтів наша компанія пропонує послуги на вищому рівні. Адже надійний хостинг – це запорука успішного бізнесу. Клієнти, які хочуть замовити хостинг для своїх сайтів отримують переваги в такому вигляді:

  • Стабільний доступ до сайту з будь-якої точки світу. Наш дата-центр підключений до трьох оптоволоконними лініями, використовує п’ять міжнародних інтернет-операторів і має три незалежних точки обміну даними. Завдяки цьому, всі відвідувачі потрапляють на ваш сайт максимально швидко.
  • Безперебійна робота дата-центру. Всі сервери дата-центру підключені до безперебійного харчування. Навіть якщо з якихось причин зникне електрику, у нас в розпорядженні два дизельних генератора, здатних кілька днів підтримувати повноцінну роботу хостингу.
  • Бекапи. На серверах хостингу вся інформація розміщена на рейд-масиві 10 рівня. Таке зберігання забезпечує максимальне збереження даних і оптимальну швидкість доступу до них. Резервні копії сайтів зберігаються на окремих серверах від 3 до 14 днів. Це дозволяє користувачеві відновити сайт з резервної копії в будь-який час.
  • Цілодобова технічна підтримка. У нас працюють першокласні фахівці в області сайтобудування. Вони готові відгукнуться на вашу заявку і допомогти розібратися з виниклою проблемою в будь-який час доби. Для зв’язку можна використовувати електронну пошту або онлайн-чат. Ми приділимо вам стільки часу, скільки буде потрібно.

Зв’яжіться з нашим консультантом і узгодьте всі питання що вас цікавлять.

 

 

Интернет

У вас є питання?

Телефонуйте: (044) 369-59-24; (067) 214-48-88;
(095) 219-81-72
Або залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами.


Зв'язатися з нами