Телекомунікаційне обладнання: види, послуги, попит

Телекоммуникационное оборудование

Телекомунікаційне обладнання – це пристрої для передачі сигналів будь-якого типу. Як абонентів виступають приймачі найрізноманітнішої віддаленості: міжнародні, регіональні, місцеві. Перелік телекомунікаційного обладнання широкий:

  • Засоби радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
  • Прилади, що становлять комунікаційну структуру.
  • Устаткування інформаційних систем.

До цього списку не входять системи сигналізації, термінали, банкомати, медична апаратура, а також прилади, які можуть відображати інформацію без використання мікроелектронних схем.

Телекомунікаційне обладнання ділиться на 4 групи, які розрізняються функціями.

  • Прилади й вузли для передачі даних.
  • Системи комутації, що складаються з деталей і блоків. Вони забезпечують обмін даними між абонентами.
  • Прилади абонентського призначення, які встановлюються для обміну даних і передаються в особисте користування.
  • Супутниковий зв’язок для обміну інформацією на міжнародному рівні.

Найчастіше для обміну даними використовуються одночасно кілька груп устаткування. Ним користуються великі галузеві компанії: оператори мобільного мережі, інтернет-компанії, провайдери.

Активне і пасивне телекомунікаційне обладнання

Це умовний поділ приладів, в основі якого лежить принцип їх функціонування. До групи активного обладнання відносяться адаптери, концентратори, комутатори, принт-сервери і маршрутизатори. Їх завдання зводяться до передачі і угруповання потоків інформації. Таке обладнання здатне створювати канали зв’язку. Висока інтенсивність його роботи – причина його велику завантаженість.

До групи пасивного обладнання відносяться коннектори, патчкорди, кабелі, кабель-канали та розетки. З їх допомогою формується траса для передачі даних. Для роботи таких приладів не потрібно харчування: сигнал проходить по ним без посилення.

Випуск телекомунікаційного обладнання

Попит на телекомунікаційне обладнання формується операторами зв’язку, промисловими підприємствами, відомчими і силовими структурами. Для створення інфраструктури мереж купують як готові рішення, так і окремі блоки. Виробники пропонують споживачам великий перелік приладів, якість яких постійно поліпшується. До списку затребуваного обладнання входять маршрутизатори, компоненти СКС, медіаконвектори, відеопанелі, мультиплексори, системи віддаленого контролю, радіомости, контролери та точки доступу Wi-Fi, модеми, програми «Розумний будинок».

Установка, настройка, ремонт обладнання

Виробники пропонують компаніям не тільки покупку різного телекомунікаційного устаткування, а ще й послуги по його монтажу та підключення:

  • створення інфраструктури ЦОД;
  • побудова мереж з широким доступом і оснащення сервісом Triple Play;
  • створення мережі бездротового типу;
  • автоматизацію організаційних і промислових процесів на
  • підприємствах, включаючи в галузі енергетики;
  • розробку і впровадження структури корпоративного зв’язку;
  • розробку схеми і її монтаж для управління енергетичними ресурсами.

Є ще ряд послуг, однак вище згадані – одні з найбільш затребуваних. Також постачальник дає гарантію справності і ремонтує обладнання на обумовлених умовах у залежності від термінів поломки, що минули з дня покупки, умов виникнення несправності, її характеру.

Телекомунікаційне обладнання можна взяти в оренду. До таких послуг вдаються підприємства, яким воно необхідне на короткий термін або для тестування раціональності придбання.

Потреба в телекомунікаційному обладнанні постійно зростає. У 2018 році темп приросту склав 2,1%. Лідери споживання – оператори мобільного зв’язку, інтернет-провайдери, послуги поштового та фіксованого телефонного зв’язку, а також кабельне ТБ.

У вас є питання?

Телефонуйте: (044) 369-59-24; (067) 214-48-88;
(095) 219-81-72
Або залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами.


Зв'язатися з нами